Zaprawa termoizolacyjna

Zaprawa termoizolacyjna

Przedsiębiorstwo ETG trudni się produkowaniem ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią pod dostatkiem istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najlepszych efektów przy produkcji różnego rodzaju tynków.

Cienkowarstwowy gips do gazobetonu posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Przeznaczony jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Optymalna warstwa musi wynosić mniej więcej 5-7 mm. Łatwo wykonuje dekoracyjną warstwę gatunku baranek. Doskonale spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną i akustyczną. Świetnie chroni wbrew wilgoci. Tynk do gazobetonu to bezpieczna i linia prosta w użyciu zaprawa. Zapakowany jest na sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi i zwiększają o 40% miło wewnątrz pomieszczeń.

Tynk renowacyjny perfekcyjnie nadaje się do odnowy i zabezpieczania budynków o znaczeniu historycznym. Pozwala uchować oryginalną strukturę budynków i ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych i sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Doskonała klasa zaprawy gwarantuje zrealizowanie pożądanych efektów.

Wszystkie artykuły sprzedawane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych i rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich aplikacja również do wewnątrz budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci i oprócz zabezpiecza ścianę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 05.02.2017 20:35:57)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 24.09.2016 15:27:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz