Wysokie krzesło laboratoryjne

Wysokie krzesło laboratoryjne

Wytwórca i również sprzedawca ergonomicznych, trwałych i również spełniających wymogi higieny i również bezpieczeństwa pracy krzeseł, taboretów i hokerów realizuje zamówienia na rzecz przemysłu chemicznego, spożywczego, ciężkiego i warsztatów mechanicznych, gabinetów lekarskich, laboratoriów czy salonów fryzjersko-kosmetycznych.

Przyzwoicie wyprofilowane krzesło przemysłowe, wykonane z miękkiego poliuretanu, łatwe w czyszczeniu i również przyjemne w dotyku stanowi doskonałą ofertę dla biura bądź gabinetu oraz laboratorium. Wyposażone jest w podnóżek, a w szeregu przypadków dostępne w sprzedaży z wygodnymi podłokietnikami zwiększającymi zbytek pracy. W swym barwnym wydaniu może odkryć swoje miejsce również w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym, co więcej salonie albo kuchni.

Znajdujący się w propozycji firmy hoker laboratoryjny sprawdzi się za to doskonale w gabinecie kosmetycznym, fryzjerskim, w pracy barmana i pracownika supermarketu, również przy stanowiskach kasowych. Wyprofilowane, poliuretanowe siedzisko umożliwia zachowanie właściwej postawy i również wspiera plecy użytkownika mimo że hoker nie posiada oparcia.

Pozostające w tej kategorii krzesła typu ułan w kształcie siodła z wyjątkiem niewątpliwych zastosowań w pracy w markecie, barze czy gabinecie, mogą zainteresować klientów indywidualnych i również znaleźć wdrożenie przy wykonywaniu prac domowych – prasowaniu czy w kuchni.

Oferta firmy obejmuje również maty podłogowe, kratownice stanowiskowe i również wygodne, termoelastyczne, odpowiednie dla alergików poduszki.

Wszystkie produkty spełniają najściślejsze wymogi dotyczące bezpieczeństwa i również higieny pracy, i odporności na środki chemiczne.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 16.03.2018 09:45:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz