Wynajem telebimów

Wynajem telebimów

Sintel Multimedia jest działającą w całej Unii Europejskiej firmą zapewniającą doskonałej jakości sprzęt audio a także video do zapewnienia oprawy imprezom sportowym, wydarzeniom kulturalnym, religijnym czy naukowym, konferencjom i również w e-sporcie.

W swojej propozycji posiadamy telebimy diodowe zewnętrzne o wymiarach 6m x 4m, 5mx3m, 5mx4m, 4mx3m, 3mx2m, a także telebimy diodowe na przyczepach mobilnych, telebimy diodowe wewnętrzne LED SMD, a poza tym ekrany projekcyjne, konferencyjne a także eventowe projektory multimedialne, sprzęt nagłaśniający, telewizory plazmowe, LCD czy LED. Słowem wszystko, tak aby zapewnić doskonałej klasy oprawę audio-wizualną, dopasowną do Państwa potrzeb a także upodobań. Realizujemy wynajem telebimów led firmom a także osobom prywatnym jak jeden mąż ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, w szczególności z systemem sms do, na przykład, konkursów z nagrodami, głosowania lub masowej wysyłki wiadomości. Wszystko to po to, tak aby zapewnić kompleksowe a także rzetelne usługi na miarę Państwa wymagań. Hołdujemy zasadzie, że Państwa ukontentowanie jest dla naszej firmy sprawą kluczową!

Swoją propozycję kierujemy także do barów, pubów a także restauracji i również innych instytucji, chcących zapewnić sobie sposobność emitowania wydarzeń sportowych każdego poziomu – od okręgowych zawodów po mistrzostwa świata – na dużym ekranie. Porządny telebim strefa kibica także posiadać powinna, a nasza firma zapewnia najlepsze. A nic tak nie jednoczy rodaków jak wspólne oglądanie zmagań zarówno narodowej reprezentacji, jak lokalnej drużyny w drodze do zwycięstwa.

Jeśli szukacie Państwo telebimów a także akcesoriów doskonałej klasy w przystępnej cenie dla uświetnienia swojego przedsięwzięcia- zapraszamy do kontaktu z firmą Sentinel Multimedia.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 01.05.2018 21:31:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz