Wagi sklepowe

Wagi sklepowe

Przedsiębiorstwo KOMPAR z siedzibą w Gdańsku to przedsiębiorstwo z tradycjami a także ugruntowaną pozycją na rynku urządzeń fiskalnych. Jej początki sięgają 1990 roku. Posiada jej osoba status autoryzowanego dealera urządzeń fiskalnych największych polskich wytwórców, a w jej ofercie znajduje się przybory najbardziej cenionych na polskim rynku marek.

Nie licząc kas fiskalnych różnego gatunku, przedsiębiorstwo KOMPAR proponuje też m.in. wagi sklepowe Gdańsk, weryfikatory cen, ekrany dotykowe, metkownice, programy magazynowe dla gastronomii czy hotelarstwa, aplikacja sklepowe, czytniki kodów kreskowych i również gamę innych produktów, niezbędnych do sprawnej obsługi punktów sprzedaży.

Alarmy, przybory do monitoringu, projektowanie a także wykonanie reklam w samochodowych, wolno stojących a także wiszących, wielo a także małoformatowych, ulotki, wizytówki, banery reklamowe – to też znajduje się w ofercie tej firmy. Przedsiębiorstwo KOMPAR jest firmą rozwijającą się a także otwartą na potrzeby klientów – zarówno instytucji a także firm, jak a także klientów indywidualnych z obszaru całej Polski (chociaż głównym terenem jej działalności jest woj. Pomorskie). Świadczą o tym liczne referencje. Przedsiębiorstwo KOMPAR jest w następstwie tego firmą świadczącą usługi kompleksowe.

Oddziały serwisowe firmy znajdują się na terenie Wrocławia, Krakowa, Warszawy i również Łodzi. Aparat telefoniczny serwisowy zapracowany jest 24h/7 dni w tygodniu.

Szczegółowe informacje o ofercie firmy KOMPAR, jej dane kontaktowe referencje, wystawa urządzeń fiskalnych społem ze szczegółowymi a także czytelnymi ich opisami, taryfa i również co niemiara, innego rodzaju istotnych danych, znajduje się na jej stronie internetowej. Strona jest regularnie aktualizowana. W przypadku dodatkowych pytań kadra firmy KOMPAR służą pomocą drogą telefoniczną lub mailową.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 07.04.2017 04:15:25)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 28.07.2016 08:15:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz