Usługi księgowe

Usługi księgowe

Poszukujesz rzetelnej oraz sprawdzonej firmy outsourcingowej? Zależy Ci na tym, iżby gwarantowała ona obsługę na najlepszym poziomie w dobrej cenie? O ile tak koniecznie powinieneś skontaktować się naturalnie z nami!

Przedsiębiorstwo ICC Consulting Human Resources to spółka założona przez osoby z długoletnim doświadczaniem oraz wiedzą merytoryczną w zakresie oferowanych usług. To, w czym się specjalizujemy to:

  • rachunkowość,
  • administracja kadrowa oraz płacowa,
  • Human Resources,
  • szkolenia BHP,
  • ewidencjonowanie czasu pracy,
  • usługi w zakresie zatrudniania cudzoziemców.

Idealnie zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest Państwa zadowolenie z naszych usług dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując pełną odpowiedzialność za powierzone zadania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego typu szkoleniach, które sprawiają, że jesteśmy przyzwoicie zorientowani w w tej chwili obowiązujących przepisach oraz wymaganiach rynku. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo efektywnie uszczuplić koszty działalności gospodarczej, i również zwiększyć tajność oraz obronność danych.

Z naszej propozycji skorzystało aktualnie mnóstwo firm oraz każda wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach, polecając nas innym. Wierzymy, że również oraz Państwo skorzystacie z naszych usługi oraz dołączycie do grona ukontentowanych oraz wiernych klientów.

Każdy używający z naszych usług do oporu września 2017 roku zapłaci 50% ceny, którą musi uiszczać w obecnym biurze rachunkowym. Przy skorzystaniu z usług administracji kadrowej kompleksową usługę BHP oferujemy bezpłatnie! Zachęcamy do skontaktowania się z nami już dziś!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 01.05.2018 21:44:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz