Ubezpieczenia turystyczne Gdańsk Morena

Ubezpieczenia turystyczne Gdańsk Morena

Intraplus.pl to biuro ubezpieczeń proponujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych a oprócz tego firm, na dogodnych warunkach. W propozycji biura znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne a oprócz tego na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby a oprócz tego auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne a oprócz tego multum innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb niemal każdej osoby lub instytucji. Niezależnie od usług typowo ubezpieczeniowych, firma oferuje także pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania lub asystę przy naprawie powypadkowej pojazdu. Za sprawą tego propozycja biura jest pełna a oprócz tego jego klient nie musi się niepokoić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie dopinania formalności

żeby skorzystać z propozycji biura, wystarczy napisać wiadomość online lub też zadzwonić pod numer telefonu zawarty na stronie internetowej. Mieszczący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić fachowej pomocy w wyborze propozycji bez zarzutu dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na obszarze Gdańska mogą także odwiedzić biuro położone przy ul. Myśliwskiej 33D, siedziba 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 i w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus działa na rynku obecnie od 25 lat. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak a oprócz tego na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że propozycja ubezpieczeniowa jest skonstruowana niemal bezbłędnie, ponieważ uwzględnia wszystkie wymagania ubezpieczonych osób.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 09.08.2018 16:21:40)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 22.07.2017 18:16:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz