Transport zwłok

Transport zwłok

Przedsiębiorstwo Apokalipsa przez przeszło 25 lat swojego istnienia, zebrała ogromne doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych. Dzięki temu podejmie się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów trudny czas, wobec tego nasza pomoc jest wszechstronna i również kompleksowa, żeby w najwyższym stopniu ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalizacja firmy Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się sprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim i również niemieckim, są do dyspozycji kontrahenta siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszystkich formalności zarówno na terenie naszego kraju, jak i również poza jego granicami, ponieważ działają prężnie w kilkunastu krajach na całym świecie. Transport zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, oraz drogą lotniczą i również morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się jedynie z najnowocześniejszych samochodów, przystosowanych do transportu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w bezawaryjne agregaty chłodnicze.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, oraz dowolnych instytucji i również organizacji.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa gwarantuje swoim klientom spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych i również prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona swoje usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Przedsiębiorstwo proponuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 26.04.2018 14:27:07)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz