Tonery do drukarek

Tonery do drukarek

Ten wpis będzie dotyczył drukarek tak i laserowych jak i tradycyjnych. Zwykle cena tuszu oryginalnego jest za bardzo wygórowana. Dlaczego tak jest? Firmy wytwarzające urządzenia drukujące mają za cel zarobić jak najwięcej na ich sprzedaży. Jak możemy temu zaradzić? Wyjście z tej sytuacji jest bardzo łatwe. Wystarczy kupić zamienniki. Są to produkty identyczne jak oryginały. Wybierając te dobrej jakości bez obaw możesz drukować tyle samo co z tuszami producentów oryginalnych. Nasz sklep sprzedaje takie właśnie zamienniki. Wybierając InkHouse.pl masz pewność, że drukarka będzie służyć Ci długo i dobrze. Miej na uwadze też, że nie koniecznie oryginały są lepsze. Często wiodący producenci zamienników, np. TB Print produkują w 100% nowe tonery. Chodzi mi o takie, które nigdy nie były refilowane. Jednak nawet te regenerowane są warte uwagi, ponieważ nie widać żadnej różnicy między nimi, a oryginałami, a ich cena jest kilkukrotnie niższa.

Jakie marki najczęściej wybierane są przez klientów? Szczególnie są to Brother i Canon. Zakupy przez internet cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że klienci sięgają też po zakup tuszy online. Czasami porównują ceny w porównywarkach cenowych, jak np. Ceneo lub Nokaut. Allegro również handluje w ogromnych ilościach tuszami ale też i tonerami. Tam z kolei cena jest kluczowym czynnikiem, czego nie można powiedzieć o sklepach internetowych.

Zobacz: http://inkhouse.pl/kategoria/tusze-hp

Podsumowując, zastanawianie się pomiędzy zamiennikiem, a oryginałem nie zawsze jest oczywisty. Są tusze, których zamienniki nie są wcale sprzedawane w na rynku. Wtedy ich cena jest zbyt wysoka by opłacało się je kupować. W każdym innym przypadku śmiało polecamy zamienniki, np. producenta TB Print.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 23.01.2017 09:05:39)
  • yahoo: 26 (ostatnio: 25.12.2017 22:48:18)

Podlinkuj wpis:

comment

  1. Mam drukarkę Samsunga – laserówkę. Wymieniam kasetę dość często i stosowałem już różne firmy zamienników ale faktycznie najlepsza okazała się firma TB. Oczywiście nie obyło się czasami bez rozsypanego proszku i uszkodzonego tonera, jednak ogólna jakość do ceny jest tam najlepsza.

Dodaj komentarz