Tłumacz przysięgły hiszpański

Tłumacz przysięgły hiszpański

Posiadasz teksty w języku hiszpańskim i potrzebujesz przetłumaczyć go na język polski czy też w drugą stronę ? Cudownie się składa, ponieważ trafiłeś na nasze biuro tłumaczeń!

Realizujemy tłumaczenia hiszpańskie dla osób prywatnych, firm i również różnego typu instytucji. Jaką dokładnie propozycję ma nasze biuro ? Zacznijmy od tego, że bardzo po wielokroć paramy się tłumaczeniem dokumentów urzędowych, które są związane ze szkolnictwem. Najczęściej są to dyplomy, załączniki do dyplomów, zaświadczenia, świadectwa i również wszelkie dokumenty z zakresu uznawalności uzyskanego wykształcenia.

Otrzymujemy również zlecenia na tłumaczenia hiszpańskie dokumentów sądowych i pozasądowych i również procesowych. Powinno się dodać , że nasze biuro tłumaczeń wykonuje zlecenia na teksty z zakresu medycyny i również ochrony zdrowia i również dokumentację pracowniczą: zaświadczenia o zatrudnieniu i również różnego rodzaju certyfikaty.

Realizujemy także tłumaczenia dokumentów związanych z administracją. Mogą to być dokumenty wydawane przez Urzędy Stanu Cywilnego w Polsce i również Hiszpanii i krajach hispanojęzycznych, ale również dokumenty urzędowe administracji państwowej w każdym zakresie kompetencji.

Oprócz tego , wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie różnych umów handlowych, pełnomocnictw czy zwykłej korespondencji prywatnej. Dla naszej firmy najważniejsze są dwie zasady: poufność i zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych danych obecnych w realizowanych zleceniach. Wybierając nasze urząd tłumaczeń możesz być pewien , że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane solidnie, prędko , w sumie poufnie a Twoje dokumenty będą w sumie bezpieczne!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 20.07.2018 00:35:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz