Terapia Par

Terapia Par

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną www o psychologii relacji. Wraz ze zmnianami kulturowymi i wyłanianiem się nowych struktur i form związków partnerskich oraz rewizji modelu rodziny coraz więcej uwagi skierowane jest na procesy, które wpływają na intymne relacje. Blog psychologia par jest jedną z tych, które opisują – w takiej czy innej formie – zagadnienia związane ze związkami. Odpowiada tym samym na rosnące zainteresowanie tematem relacji międzyludzkich, szczególnie o tym najbliższym charakterze.

Jest jednak wyjątkowa nie tylko dzięki swojej merytorycznej zawartości – wpisy tworzone są przez zawodowych terapeutów i dotykają dziedzin, które są źródłem radości lub trudności życia w związku, jak komunikacja, czy kompetencje niezbędne do rozwiązywania nieporozumień i konfliktów – serwis doczekał się uznania również dzięki swojej odważnej formie. O Psychologii Par pisze między innymi ten serwis. Strona używa nowoczesnych technologii HTML5, CSS oraz SVG do prezentacji wpisów w responsywnym układzie wizualnym. Dzięki typografii @font-face i wektorowym ilustracjom jest niezależna od wielkości ekranu użytkownika – od urządzeń mobilnych do ekranów hi-res.

Poczytaj

Teraz jest najwyższy czas, żeby poczytać wpisy na stronie szczególnie o „kontakcie”, „zdradzie”, „różnicach płci”, i innych tematach widzianych z perspektywy psychologów i psychoterapeutów małżeńskich. Strona umożliwia udział w dyskusji, która odbywa się również na facebooku. Odwiedzający stronę w większości dzielą się swoimi uwagami za pomocą fanpejdża, ale coraz więcej osób komentuje również poszczególne wpisy na stronie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 23.10.2017 14:53:14)
  • yahoo: 14 (ostatnio: 10.08.2017 21:03:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz