Taxol

Taxol

Fundamentem działalności Labempire.com jest fachowa dystrybucja wysokiej klasy odczynników stosowanych w badaniach naukowych.

Posiadamy niemałe doświadczenie a także rozległą wiedzę merytoryczną na temat biologii molekularnej. Oferowane przez nas towary są najlepszej klasy. Jesteśmy jedynym krajowym dystrybutorem odczynników kanadyjskiej firmy Bioshop, i autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Neptun. W naszym rozległym asortymencie odkryjesz m.in. odczynniki do badań naukowych, końcówki niskoretencyjne firmy Neptun, końcówki firmy Axygen, pipety marki HTL, końcówki do pipet, surowice, przeciwciała, kity do biologii molekularnej, statywy do pipet, dozowniki strzykawkowe, probówki, mini wirówki a także bez liku więcej.

Udało nam się nawiązać liczne współprace z cenionymi i również prestiżowymi producentami, wskutek tego korzystając z naszej oferty otrzymasz gwarancje wysokiej jakości za atrakcyjną cenę. Współpracujemy z wieloma ośrodkami badawczymi na obszarze całej Polski. Doskonale znamy potrzeby i również wymagania naszych klientów. Stawiamy na profesjonalizm a także wysoki standard realizowanych usług. Stale rozszerzamy naszą ofertę, iżby jak najlepiej sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Cieszymy się dobrą opinią klientów, i jesteśmy cenieni w branży. Zapewniamy Ci najlepsze warunki współpracy na rynku. Oferujemy bezpłatną przesyłkę przy zakupach za minimum 1500 zł netto.

Naszą ofertę kierujemy wyłącznie do ośrodków przeprowadzających badania naukowe. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Sprawnie odpowiemy na każde Twoje pytanie a także udzielimy Ci istotnych informacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 26.09.2017 17:00:28)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz