Szklane drzwi Kraków

Szklane drzwi Kraków

Nasza firma to rodzinny biznes z długoletnią tradycją sięgającą aż 1956 roku, kiedy to Piotr Dubiel otworzył swój najważniejszy własny zakład przemysłowy w Rabce Zdroju. Po 30 latach jego syn Paweł Dubiel założył firmę DUBIELGLASS.

Naszym kluczowym produktem są drzwi szklane, które wykonujemy z dbałością o szczegóły z najwyższej jakości surowców. Drzwi produkowane są ze szkła hartowanego głównie o grubości 8 to znaczy 10 mm. Dzięki stosowaniu techniki sklejania dwóch tafli szkła folią laminacyjną możliwe jest produkowanie drzwi szklanych z fotografią umieszczoną wewnątrz między szybami. Taka technologia wpływa na tworzenie produktów o nowoczesnych wzorach a oprócz tego umożliwia personalizację zamówień.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla domów, biur i na różnego gatunku powierzchnie użytkowe. Realizujemy usługi kompleksowe zaczynając od projektu, aż po montaż drzwi u klienta.

W propozycji posiadamy najwyższej jakości towary takie jak:

– balustrady szklane,

– schody ,

– witraże szklane,

– lustra zwykłe i ozdobne,

– kabiny prysznicowe,

– panele naścienne,

– szyby do mebli i drzwi,

– okucia.

Realizujemy również usługi w zakresie obróbki szkła tj.:

– komputerowe cięcie szkła,

– piaskowanie,

– szlifowanie

– emaliowanie

– wiercenie/klejenie,

– wykonujemy druk na szkle,

– hartowanie.

Na naszej stronie www dubielglass.pl umieściliśmy poza ofertą sprzedażową także przykładowe zdjęcia naszych realizacji. Na stronie dostępne są również nasze katalogi w wersji PDF, a dla wygody klientów umożliwiamy zamówienie katalogu w formie papierowej poprzez skorzystanie z formularza „Zamów katalog”.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 10.09.2018 18:36:52)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 14.07.2017 14:28:03)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz