Szafki basenowe

Szafki basenowe

Sprzęt przeznaczony do zapewnienia prywatności w publicznych łazienkach a także innych tego rodzaju przestrzeniach powinien być wyprodukowany z bezpiecznych, solidnych materiałów, przyjaznych także co do wizualnym.

Kabiny sanitarne jakie wykonujemy, konstruujemy z myślą o tym, aby korzystanie z nich nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. Wielokrotnie zdarza się bowiem tak, że już sam wygląd konkretnych pomieszczeń w łazienkach zniechęca notabene, aby je odwiedzić. Nasze obiekty są zaś bardzo eleganckie, odporne a także łatwe do regularnego czyszczenia, dzięki czemu powinny świetnie dopiąć celu swoją rolę.

Nienagannie odnajdą się też one w takich obiektach jak basenowe przebieralnie, gdzie zapewnią niezbędną intymność notabene, aby bezproblemowo przebrać się w kąpielówki. Dzięki w pełni spersonalizowanym pod kątem Waszego zlecenia rozmiarom, ich użytkownicy będą mieć do środka multum miejsca, co zapewni dodatkową swobodę a także pełen luksus użytkowania.

Modele wykonujemy w dwóch wariantach – z płyty wiórowej laminowanej a także z płyty HPL. Pozwoli Wam to wybrać optymalne wyjście pod kątem Waszych wymagań.

Możecie też liczyć na atrakcyjne ceny a także wieloletnie doświadczenie. Na naszej stronie internetowej umożliwiamy przeprowadzenie pełnej wizualizacji danego rozwiązania, w szczególności pod kątem kolorystycznym, dzięki czemu aktualnie na etapie projektu będziecie mogli sprawdzić, jaki wybór barw sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości ciepło namawiamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo w szczególności liczne okładziny czy elewacje. Polecamy się!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.01.2017 01:16:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz