Stroje na karnawał

Stroje na karnawał

Zabawy karnawałowe, na których wymagane są przebrania stają się jeszcze w wyższym stopniu popularne. Tradycyjne kreacje wieczorowe są wypierane przez bardziej zabawne formy spędzania karnawału. Firma Ekomod szyje specjalne stroje na mięsopusty dla dorosłych a także na potrzeby teatralne.

Szycie przebrań odbywa się na dużą skalę. Profesjonalni krawcy zapewniają możliwość uszycia strojów dla grup teatralnych, wypożyczalni czy zespołów muzycznych. Stroje szyte są na miarę a także na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Firma znakomicie potrafi się porozumieć z klientem a także dostosować ofertę do jego potrzeb. Stroje na karnawał dla dorosłych wykonywane są z dobrej jakości materiałów, co zapewnia dłuższe eksploatacja. Nie niszczą się zbyt szybko, łatwo można je zachować w czystości przez co mogą być długo eksploatowane.

Firma trudni się również w szyciu strojów szlacheckich świetnie odwzorowując każdy nawet najdrobniejszy detal. Profesjonalne nastawienie do pracy gwarantuje spektakularne efekty. Wszelkie akcesoria do strojów szyte są samodzielnie. Ekomod może pochwalić się również uszyciem strojów na przedstawienie dla znanego zespołu „Queens”, którego członkowie wystąpili w nich w programie Kuby Wojewódzkiego.

Oferta firmy zawiera również realizację projektów dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla przedszkoli, szkół, teatrów, firm reklamowych a także na specjalne zamówienie klientów indywidualnych. W sprzedaży dostępne są stroje zarówno dla dorosłych jak a także dla dzieci. Posiadają gotowe stroje, jest także możliwość uszycia wybranego na miarę rodzaju. Wszechstronność a także doświadczenie gwarantuje terminowe realizowanie zadań.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 06.01.2017 04:38:59)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 16.09.2016 15:33:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz