Serwis randkowy – sposób na poznanie dziewczyny

Serwis randkowy - sposób na poznanie dziewczyny

Jak się już parę a może nawet kilkanaście lat wstecz okazało – internet to bardzo dobre środowisko dla poznawania innych ludzi i umawiania się na spotkania. Na początku zaczęły funkcjonować towarzyskie serwisy ogłoszeniowe, internetowe biura matrymonialne a następnie portale randkowe i serwisy społecznościowe. I mimo iż w w ostatnich latach te ostatnie przeżywają największy boom oraz zyskują zwolenników także i kosztem stron randkowych to wciąż przeróżnego typu portale randkowe trzymają się dosyć dobrze i mają dziesiątki tysięcy a czasem nawet miliony zarejestrowanych profili.

Zgodnie z rankingiem Ebizmba najbardziej popularne w tym momencie światowe serwisy randkowe są to: match.com, plentyoffish.com i zoosk.com. Znajdują się one wśród kilkuset najchętniej odwiedzanych stron www wszystkich kategorii na świecie. W Polsce cieszący się największą popularnością portal randkowy to od jakiegoś czasu edarling.pl a na drugim miejscu znajduje się Sympatia. Są to jednakże strony po części bądź w całości płatne. W ankiecie przeprowadzonej przez jeden z internetowych ośrodków badających zachowania użytkowników internetu za najlepszy darmowy portal randkowy pytani uznali Hello i flirtak.pl. Kolejne doceniane przez polskich użytkowników adresy to Badoo, Dopasowani a także Mydwoje.

Według użytkowników godny polecenia portal randkowy to taki, w którym znajduje się wysoka liczba potwierdzonych użytkowników tudzież taki, który nie bierze zbyt wysokich opłat. W tym drugim aspekcie jednoznaczną przewagę mają napomknięte wyżej witryny społecznościowe, które z reguły są zupełnie bezpłatne. Jednakowoż dla osób, poszukujących stałego partnera a nie wyłącznie do niezobowiązujących spotkań standardowy serwis randkowy będzie raczej bardziej polecanym wyjściem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 57 (ostatnio: 05.10.2016 14:24:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz