Serwis pojazdów elektrycznych

Serwis pojazdów elektrycznych

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, doświadczona a także godna zaufania firma, która od 2005 roku zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w naszym kraju reprezentantem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się olbrzymią popularnością praktycznie na całym świecie. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo nie tylko znakomite pojazdy elektryczne, ale także sprawdzone części zamienne, akumulatory a także akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć także i o tym, że od 2009 roku nasza firma jest także reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli największego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy najistotniejszym priorytetem od lat jest satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego także dostarczamy najlepsze pojazdy elektryczne w bardzo konkurencyjnych cenach. Ciągle podążamy za wszystkimi nowinkami a także trendami w motoryzacji, aby móc zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasze sprawdzone akumulatory trakcyjne – kwasowe a także akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem a także wieloma zadowolonymi klientami. Kompleksową ofertę wykonywanych przez nas usług a także więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo ciągle na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce prowadzimy także wysokiej jakości serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części oraz zatrudniamy dobrych mechaników, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo trudnych oraz najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 09.02.2017 19:47:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz