Regał magazynowy metalowy

Regał magazynowy metalowy

W każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego charakteru, niewątpliwie przydatne są różnego rodzaju regały. Jednak ich olbrzymi asortyment wywołać może zawroty głowy. Jaki zatem wybrać regał do swojego biura, jaki do archiwum a jaki do magazynu? Regały archiwalneW biurach oraz w

pomieszczeniach, w których gromadzi się wszelakiego rodzaju dokumenty dobrze sprawdzi się regał archiwalny. Budowa takiego regału pozwala na ustawianie na nim bardzo ciężkich segregatorów a ponadto kartonów wypełnionych ważną dokumentacją. Przeważnie fabrykanci takich regałów oferują interesujące modele, które znakomicie będą wpisywać się w wystrój biura prezesa czy sali konferencyjnej. Mogą więc być nie tylko niezwykle funkcjonalną półką, niemniej jednak również doskonałą ozdobą pomieszczenia. Regały magazynowe paletoweDo różnego typu magazynów wykorzystywane są regały magazynowe. Są na tyle wytrzymałe, by móc utrzymać duże ciężary. A dodatkowo ich obsługa pozwala na przemieszczanie się pomiędzy nimi wózkami widłowymi, jak również rozkładanie oraz ściąganie z półek danego towaru przy użyciu tego rodzaju sprzętu. Regały grawitacyjneTego typu regały to najnowsza propozycja dla rozmaitych firm. Tego typu regał nie jest aż tak mocny jak typowy regał magazynowy, jednak potrafi podtrzymać bardzo masywne przedmioty. Jego największą cechą jest lekkość budowy oraz łatwość w montażu.

O firmieJesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży wszelkich systemów składowania oraz rozwiązań wykorzystywanych w magazynach. Oferujemy Państwu wszystkie typy regałów magazynowych. Naszą specjalnością są: regały archiwalne, metalowe regały magazynowe, regały grawitacyjne oraz ogrom pozostałych. Dzięki oryginalnym modułowym rozwiązaniom oraz unikalnemu, szybkiemu, montażowi bez konieczności używania śrub możliwe jest zagospodarowanie każdej powierzchni magazynowej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 02.05.2018 15:52:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz