Przyłącze kanalizacyjne

Przyłącze kanalizacyjne

Historia firmy Europrofil sięga 2003 roku. Już od prawie 15 lat staramy się łączyć wykorzystanie tworzyw sztucznych wraz z ekologią. Wytwarzając swoje towary wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które poddajemy procesowi odzysku.

Jesteśmy największym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego typu. Tworzywo poddany odzyskowi oferujemy także jako regranulat PVC producentom parapetów, profili okiennych, grodzic i również innych wyrobów stosujących ten tworzywo. Kupując nasze towary mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby najlepszej klasy a do tego mogą Państwo wraz z nami dbać o środowisko.

Przemiał i również regranulat pvc, który mamy w swojej ofercie jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to tworzywo najlepszej klasy. Proces technologiczny obejmuje jak też selekcje oraz sortowanie ścinków (oddzielenie innych materiałów od PVC) oraz poddanie ich regranulacji. W toku tworzywo poddawany jest procesowi odgazowania oraz usunięciu wszystkich zanieczyszczeń. W swojej ofercie mamy także listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Wytwarzamy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym dziś stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na zawsze połączony z oknem. Listwy tego rodzaju ułatwiają transport i również montaż okien oraz zapewniają bardzo dobrą termoregulację i również niską przepustowość dźwiękową mieszkań i również domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 01.05.2018 14:56:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz