Preparat do trawników

Preparat do trawników

PHU Polger-Kido zostało założone z myślą sprowadzenia do Polski doskonałej klasy preparatów służących do rolniczej oraz ogrodniczej produkcji roślinnej oraz środków niezbędnych dla ochrony środowiska.

Marzysz o pięknym trawniku, a przykładowo skarpa przed chwilą została ułożona czyli jest raczej trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, udostępniamy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz preparat z wodą, nawozem oraz nasionami trawy oraz spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa praktycznie zaraz puszcza korzenie oraz silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz środek wykazują niezwykle wysoką aktywność biologiczną.

Niezbędny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Oczywiście, że posiadamy taki produkt w swojej propozycji. Masz już dość strat, które powstają przy przesadzaniu roślin? Nasz środek uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni wykorzystuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Koncentrat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają tok osmozy, to znaczy przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, teraz do korzeni, zmuszając je tym samym do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi flora nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Zastosowanie preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni ułatwia ukorzenienie się rośliny w nowym oraz obcym podłożu.

Nasze środki są gwarancją sukcesu.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 25.01.2017 17:36:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz