Pokazy Freestyle Football

Pokazy Freestyle Football

Freestyle Football to żywiołowo rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu a oprócz tego sztuki. W ostatnich latach szczególnie popularna stała się ona na Zachodzie Europy, ale również w naszym kraju rośnie liczba nie tylko jej fanów, ale też czynnie uprawiających ją osób.

Robert Guzik to jeden z w najwyższym stopniu znanych polskich Football freestylowców. Jego niezaprzeczalne umiejętności zostały docenione nie tylko na polskim podwórku, ale też w ważnych imprezach międzynarodowych. Lata ćwiczeń a oprócz tego znakomita piłkarska technika sprawiają, że wykonywane przez niego ewolucje a oprócz tego triki wzbudzają zachwyt sędziów oraz publiczności.

Pokazy Freestyle Football dzięki swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, aniżeli tylko wśród pasjonatów tej dyscypliny. Propozycja wykonania freestylowego show uświetni każdą imprezę okolicznościową, biznesową czy branżową.

Pokazy w wykonaniu Roberta Guzika to gwarancja dobrej zabawy oraz zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one wyśmienitą alternatywę dla dobrze nam znanych występów muzycznych a oprócz tego podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik podczas występu zaprezentuje akrobacje a oprócz tego sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd oraz upper.

Prócz tegowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się również propozycja warsztatów. Choć profesja Football freestylowca nie jest łatwa dla początkującego sportowca, to nauka prostych – na początek – sztuczek będzie zdecydowanie przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego uniwersalność – niezależnie od charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest on gwarancją dobrej zabawy a oprócz tego spektakularności.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 02.05.2018 16:26:38)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 17.02.2017 21:28:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz