Podkolanówki mikrofibra

Podkolanówki mikrofibra

Przedsiębiorstwo „Egeo” to lider w branży pończoszniczej. Na krajowym rynku działamy od lat 90., ale nasza firma zadebiutowała w latach 60. we Włoszech. To w tym pięknym kraju zrodziły się nasze wizje, które urzeczywistniamy z powodzeniem od wielu lat, zyskując stosowne miejsce w branży odzieżowej nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Naszym klientkom proponujemy siedem perfekcyjnych kolekcji, w obrębie których Panie znajdą bardzo multum najlepszej jakości produktów: eleganckie rajstopy, rajstopy wzorzyste, podkolanówki, skarpetki. Nasze kolekcje to; Oliwia , Passion, Arte, Erotica, Extrima, Medica i również Summer. Wszystkie są wyjątkowe i również eleganckie zarazem. Zaskakują różnorodnością, z tej przyczyny trafiają do rozległego grona klientek. Panie, które cenią sobie zmysłowe rajstopy, w tym rajstopy wzorzyste, nie przechodzą obojętnie w jednym rzędzie produktów firmy „Egeo”. Dużym zainteresowaniem pośród kupujących cieszą się także pończochy samonośne z kolekcji Erotica czy rajstopy wyszczuplające i również modelujące sylwetkę z kolekcji Extrima. Panie, które poszukują rajstop uciskowych, posiadają właściwości lecznicze i również przeciwżylakowe, mogą sięgnąć po kolekcję Medica.

Naszą pasją jest tworzenie rzeczy pięknych, które znajdują uznanie nawet w największym stopniu wymagających klientek. Dbamy o jakość naszych artykułów, stosując do ich wytwarzania najnowocześniejsze technologie. Przez cały czas też rozwijamy się dla naszych konsumentów, żeby mogli dostawać towary z najwyższej półki.

Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.egeopolska.pl i również zaznajomienia się z naszą ofertą.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.10.2017 01:19:23)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 14.09.2016 11:53:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz