Płyty meblowe

Płyty meblowe

Aby meble charakteryzowały się wysoką jakością i klasą, należy wykonywać je z materiałów, łączących w sobie poczucie estetyki oraz niezawodną wytrzymałość. Niewątpliwie takie walory posiadają w sobie produkty z naszej oferty. Współpraca z grupą znanych producentów pozwoliła nam stworzyć ofertę, która zawiera wysokiej klasy materiały służące produkcji nieszablonowych i funkcjonalnych mebli.

W ofercie hurtowni płyt meblowych znajdą Państwo między innymi meblowe płyty MDF, które wyróżnia doskonała obrabialność mechaniczna w procesie skrawania. Własność tą zawdzięczają jednorodnej gęstości oraz jednorodnemu składowi surowców na całej długości i szerokości.

Poza płytami wśród naszych produktów znaleźć można także blaty robocze. Podczas ich produkcji stosowana jest nowoczesna technologia, która nadaje szlachetny wygląd. Oprócz tego na płytę nakładana jest specjalna warstwa, która chroni przed otarciami i wgnieceniami. Stosowane technologie sprawiają, że nasze produkty świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach domowych, między innymi jako blaty robocze.

Następnym w hurtowni płyt produktem, jaki oferujemy jest sklejka. Jej bogata oferta zawiera różne gatunki drewna. Od lat wykorzystywana jest ona do produkcji wielu elementów konstrukcji, w tym w meblach kuchennych. Wyjątkowe miejsce zajmuje sklejka elastyczna. Jest świetnym materiałem nadającym się do zagospodarowywania przestrzeni. Za sprawą niewielkiego ciężaru oraz łatwości obróbki, wykorzystywana jest do sferycznych konstrukcji, w tym sufitów. Jej szerokie zastosowanie wykracza jednakże poza tradycyjny rynek meblarski. Stosowana jest bowiem z powodzeniem również w budowie jachtów czy ekologicznych zabawek.

W naszej ofercie znajdą Państwo także fronty meblowe przeznaczone do mebli kuchennych. Różnorodność produktów zawiera zarówno bogactwo materiałów, jak i ich wachlarza kolorów. Oprócz samych frontów, oferujemy także tak zwane materiały uzupełniające, w tym listwy zwieńczeniowe, czy witraże.

Oprócz tego mamy również coś dla osób poszukujących inspiracji na zagospodarowanie przestrzeni innowacyjną i komfortową szafą. Oferowane przez nas systemy i profile, pozwalają szybko i sprawnie zbudować szafę wnękową. Jesteśmy również profesjonalnym doradztwem, zarówno podczas wyboru produktów, jak i pustce w głowie przy aranżacji wnętrza.

Nawiązując współpracę z nami, otrzymują Państwo nie tylko najwyższą jakość materiałów, lecz również gwarancję solidności produktów i wskazówki aranżacyjne, które pomogą wykreować nieszablonową i komfortową przestrzeń.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 24.06.2017 19:58:21)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 15.06.2016 05:42:21)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz