Płatki dla dzieci

Płatki dla dzieci

Jesteśmy jednym z kluczowych krajowych wytwórców zdrowych i również ekologicznych produktów, które wyrabiane są z zachowaniem dobrej jakości i również na podstawie surowców w 100% ekologicznych. Dlatego nie musimy użytkować żadnych konserwantów, wzmacniaczy smaku, zapachu ani barwników. Zapewnia to odpowiedni przebieg produkcji, w którym produkowana przez nas posiłek nie traci bogactwa witamin i również mikroelementów.

Kluczową misją firmy jest generowanie takiej żywności, iżby spełniała jej osoba wymogi stawiane z rana przez stworzenie. Śniadanie musi stanowić pełnowartościowe, obejmować odpowiednie składniki odżywcze, stanowić sycące i również zapewnić na ospale energię. A oprócz tego takie otóż to są nasze towary, a wśród nich: Płatki kukurydziane, Płatki Crocole ( z myślą o najmłodszych), Płatki Misiole (również dla dzieci), Płatki Sportina, Musli i Pieczywo chrupkie

Nasza przedsiębiorstwo zajmuje się również wytwarzaniem produktów ekologicznych, spełniających wszelkie wymogi, które posiadają potrzebny certyfikat IFS. Wśród nich znaleźć można co niemiara rodzajów płatków kukurydzianych, np. fit z truskawkami.

Miłośnicy produktów pełnoziarnistych również znajdą cokolwiek dla siebie, czyli Bran flakes| Bran sticks

U nas możesz nabyć Bread Chips, które wypiekane są bez dodatku tłuszczu. A o ile zechcesz – wyprodukujemy płatki śniadaniowe na zamówienie.

Posiadamy wykształconych specjalistów z doświadczeniem w obszarze Private labels i również odpowiednie zaplecze produkcyjne. Od nas możesz zatem zdobyć pomoc w zakresie opracowania receptury żywności śniadaniowej, doboru opakowania i również samej jej produkcji. Nasze towary dostępne są zupełnie, hurtowo i również w kanale nowoczesnym. Na co dzień staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 10.08.2017 14:06:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz