Pielgrzymka do Portugalii

Pielgrzymka do Portugalii

Działamy na rynku jako prywatne biuro podróży, które od wielu lat cały czas, z pasją a oprócz tego na sposób zupełnie profesjonalny, zajmuje się organizowaniem wyjazdów takich jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a przede wszystkim niezapomniane dla ducha wycieczki do miejsc świętych.

W naszej bogatej ofercie znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak ciekawych a oprócz tego zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Włochy, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk a także Portugalia. Cały czas rozbudowujemy propozycje wyjazdowe. Jesteśmy stuprocentowym gwarantem ciekawie a oprócz tego bezpiecznie spędzonego czasu. Oferujemy niskie ceny a oprócz tego zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie kolejne katalogi, które można zaczerpnąć z prowadzonej przez nas strony internetowej, a oprócz tego wciąż otwieramy się na najróżniejsze możliwości. Nasza firma zapewnia możliwość wynajmu busów i autokarów o zróżnicowanym standardzie, wyposażeniu a oprócz tego koszcie. Każda z takich ofert jest obliczana indywidualnie. W rekomendowanym przez biuro taborze są składy 18-osobowe, 20-osobowe a oprócz tego 26-osobowe, dotyczący busy, ale także 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe a oprócz tego 67-osobowe pojazdy autobusowe. Charakteryzujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy również przyjaźni dla środowiska: segregujemy nieczystości, zbieramy makulaturę a oprócz tego plastikowe nakrętki, niszczymy elektrośmieci.

Prowadzimy cykl audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej listowie. Zapewniamy o pełnej satysfakcji a oprócz tego niesamowitych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami na wycieczkę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 02.05.2018 15:48:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz