Pakowanie : www.pol-art.pl

Pakowanie : www.pol-art.pl

Pol-art jest to firma z siedzibą w Warszawie, która działa na rynku w tym momencie od 15 lat. Zajmuje się przede wszystkim pakowaniem, konfekcjonowaniem oraz transportem na obszarze kraju i za granicą. Ugruntowana pozycja na rynku i wieloletnie doświadczenie gwarantują rzetelne oraz terminowe realizacje zadań.

Pol-art oferuje swe usługi w zakresie wysyłek krajowych oraz zagranicznych wszelkiego gatunku towarów, obsługę konkursów, korespondencji masowej, transport oraz wysyłkę dzieł sztuki, konfekcjonowanie, foliowanie, pakowanie oraz przepakowywanie, i insertowanie. Spełniają także indywidualne potrzeby oraz życzenia klientów.

W trosce o najlepszą jakość świadczoncyh usług oraz zadowolenie klienta wykonają dla Państwa usługi związane z foliowaniem w folię zwykłą wszelkich materiałów promocyjnych oraz reklamowych, książek, czasopism, gadżetów czy broszur. Zresztą celu używany jest specjalistyczny sprzęt a całość procesu przebiega z zachowaniem surowych norm. Foliowanie zabezpiecza towar przed działaniem wilgoci oraz promieniowania UV i przed uszkodzeniami czy zarysowaniami, które mogą powstać w czasie transportu.

Kolejną wartą uwagi metodą jest foliowanie termokurczliwe dzięki czemu można na dobre łączyć w jeden pakiet nawet kilkanaście materiałów. Folia bez zarzutu przylega do produktów co ułatwia ich segregowanie oraz transport. W tej fortel tak bywa zabezpiecza się książki, magazyny czy kosmetyki.

Całość usług wykonywanych przez firmę Pol-art nie jest kosztowna a dodatkowym atutem jest mgnienie oka realizacji zleceń. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej pol-art.pl to znaczy pod numerami telefonów zamieszczonymi na stronie www

Firma Pol-art zlokalizowana jest w Warszawie na ul. Czerniowieckiej 3


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 28.12.2016 00:08:44)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 11.08.2016 20:11:28)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz