Organizacja przewozów do Szwajcarii

Organizacja przewozów do Szwajcarii

Szukasz firmy transportowej, która przewozi produkty do Szwajcarii, Niemiec albo Włoch? Jeśli tak jesteś we właściwym miejscu! TWD Logistic to polska przedsiębiorstwo, która operuje właśnie w tych państwach, i również wielu innych.

Właścicielami tej zasłużonej już firmy transportowej są Agnieszka Otto i Marek Niżankiewicz, oznacza to ludzie, którzy o logistyce a oprócz tego spedycji wiedzą właściwie wszystko.

Personel TWD Logistic dba o każdy szczegół związany z transportem danego towaru a oprócz tego cierpliwie wykonuje swoje obowiązki a oprócz tego zadania. Potwierdzić to mogą bezsprzecznie klienci, którzy chwalą indywidualne a oprócz tego rzetelne podejście do każdego zamówienia.

Największe rozeznanie TWD posiada w Szwajcarii. Poza transportem artykułów do tego kraju, przedsiębiorstwo jest w stanie pomóc w realizacji odpraw celnych a oprócz tego wszystkich rzeczy z tym związanych. Jest to możliwe dlatego, ponieważ TWD współpracuje z agencjami celnymi na obszarze Szwajcarii aktualnie od wielu lat. Opróćz tego, przedsiębiorstwo może poszczycić się długoletnią współpracą ze znanymi eksporterami a oprócz tego importerami i z doświadczonymi spedycjami krajowymi a oprócz tego zagranicznymi.

TWD Logistic działa w całej Europie, ale preferowanymi kierunkami są takie państwa jak Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja a oprócz tego wspomniane wyżej Niemcy, Szwajcaria a oprócz tego Włochy.

TWD to w głównej mierze definicja szybkiej dostawy przewożonych ładunków i profesjonalna a oprócz tego wysoka jakość wykonywanych usług. Co więcej przedsiębiorstwo gwarantuje stały kontakt z kierowcą a oprócz tego możliwość monitorowania przewożonego towaru.

TWD Logistic Sp. J. swoją siedzibę posiada w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1c. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.twdlog.pl albo na oficjalnej stronie na Facebooku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 08.06.2018 08:31:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz