Olej rzepakowy tłoczony na zimno

Olej rzepakowy tłoczony na zimno

Firma Pliczko Gospodarstwo rolne to niepowtarzalny sklep internetowy, który proponuje Państwu zdrową i naturalną żywność. W naszej bogatej propozycji znajdują się produkty doskonałej jakości, zdrowe, o tradycyjnych smakach.

Klientom oferujemy spory wybór artykułów spożywczych bez konserwantów, sztucznych barwników, aromatów i polepszaczy smaku. Część naszego asortymentu to produkty, które wytwarzamy sami. Wiemy zatem o nich wszystko i mamy pewność, że sprzedajemy Państwu pierwszy artykuł. Są to: oleje tłoczone na zimno ( m. in. olej z lnu, olej ze słonecznika, rzepaku, ostropestu), świeże płatki oraz mąki z pełnego przemiału, pośród których znajdą Państwo także mąki z wielu rodzajów nasion. Mąka, w którą zaopatrujemy naszych kontrahentów, powstaje w tradycyjny sposób: ziarna zbóż lub nasion mielone są w tradycyjnych drewnianych młynach żarnowych. Taki sposób produkcji mąki ma bez wątpienia influencja na jej doskonałą jakość.

Mąka i oleje tłoczone na zimno to nie wszystko, co przygotowujemy dla szerokiego grona wielbicieli naszych produktów. Mamy kasze, ryże, zioła, bakalie, jajka. W dodatku doskonałej jakości pieczywo, wędliny, sery i mleko kozie oraz krowie.

Plusem wszystkich naszych produktów jest bez wątpienia to, że są w 100% naturalne. Przystępna też jest ich cena.

Powinno się wyodrębnić, że wiemy, co sprzedajemy naszym klientom, skoro znamy rodowód naszych artykułów.

Wszystkie produkty, jakie udostępniamy Państwu za pośrednictwem internetu są też dostępne w naszym sklepie mobilnym. Szczegółowe informacje na ten sprawa, jaki i odnośnie do pełnej naszej propozycji handlowej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.pliczko.pl. Zapraszamy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 21.05.2017 02:36:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz