Neurologopeda – Ewelina Elwertowska

Neurologopeda - Ewelina Elwertowska

Fundamentem działalności Elektrostymulacjapodniebienia.pl są specjalistyczne usługi związane z niebolesną elektrostymulacją podniebienia.

Nasze usługi dedykujemy jak też do osób potrzebujących stymulowania rozwoju mowy, oraz osób z opóźnionym rozwojem mowy, mową nosową, afazją, rozszczepem podniebienia, przebytymi zabiegami w obrębie jamy ustnej. Świadczymy usługi na najlepszym poziomie, w związku z tym sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Przeprowadzana przez nas elektrostymulacja wspomaga kompleksowe leczenie osób z zaburzeniami logopedycznymi. Przez co niemiara lat naszej działalności zdobyliśmy rozległą wiedzę a także bogate doświadczenie. Zapoznaliśmy się z wieloma skomplikowanymi przypadkami naszych pacjentów, za sprawą czego możemy stale podnosić wzorzec naszych usług.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, w związku z tym po mistrzowsku znamy oczekiwania naszych pacjentów. Jesteśmy w posiadaniu wysokiej klasy aparatów do nie bolesnej elektroterapii. Umożliwia on wykorzystanie czterdziestu elementarnych rodzajów prądów a także szerokie zakresy ich regulacji – szczegółowo dobieramy parametry do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. O ile zależy Ci na szybkich a oprócz tego skutecznych efektach zalecamy serię 10 zabiegów, 4-5 razy w tygodniu. Zapewniamy wsparcie pooperacyjne a także kompleksową opiekę. Współpracujemy z Instytutem Matki a oprócz tego Dziecka w Warszawie.

Mamy rewelacyjne podejście do dzieci, w związku z tym żaden mały pacjent nie będzie musiał bać się zabiegu. Zabiegi elektrostymulacji podniebienia wykonujemy fachowo a oprócz tego błyskawicznie – czas trwania wynosi ok 15 minut.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, a odpowiemy na każde Twoje zapytanie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 11.09.2017 15:19:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz