Nawozy dolistne na rzepak

Nawozy dolistne na rzepak

Zakład pracy AGREKO to działający nieprzerwanie od 2000 roku czołowy i solidny producent nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu już lat swoją niemałą wiedzą i doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO wytwarza różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów takich jak m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany uniwersalny Trasvit, a także sporo innych równie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do poprawienia plonowania i podniesienia jego jakości. Prócz tego podwyższają odporność roślin na wszelkiego gatunku choroby pochodzące od grzybów, a jednocześnie wysoce ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są również nadzwyczajnie uniwersalne, co nadzwyczajnie ułatwia ich aplikowanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to artykuły mikroelementowe, które przeznaczone są przede wszystkim do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo sumiennie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez i siarka, co wysoce wpływa na lepszą jakość zebranych plonów. Zakład pracy AGREKO stawia przede wszystkim na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo zgrzebny sposób produkt ten można zmodyfikować można w prosty sposób zmodyfikować i z tej przyczyny zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 18.03.2018 05:37:44)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 29.09.2017 01:14:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz