Naprawa naczep

Naprawa naczep

Poszukujesz firmy oferującej zabudowy ciężarowe? Idealnie wiesz jak mocno jest trafić na sprawdzonego, uczciwego oraz rzetelnego fachowca? Ani trochę nie masz pojęcia komu mógłbyś zawierzyć oraz powierzyć to zagadnienie? Jeśli tak koniecznie powinieneś zaznajomić się z propozycją naszej firmy!

Przedsiębiorstwo Tramp istnieje na rynku od wielu lat oraz dzięki naszemu doświadczeniu, i również kadrze doświadczonych pracowników osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną oraz kojarzoną z troskliwie wykonaną pracą.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie oraz lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy oraz żurawie, i również wykwalifikowany serwis.

Idealnie zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest ukontentowanie naszych klientów w takim razie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal, bacząc, tak aby wszystko było wykonane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi producentów samochodów ciężarowych.

W celu zagwarantowania najlepszej jakości naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi rzetelność w interesach. Do grona naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, i również bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Dbamy, żeby nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości oraz wymagania stawiane przez rynek w takim razie zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich oraz włoskich.

O ile, wskutek tego poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe warto skontaktować się z nami! Zaufało nam aktualnie wielu klientów oraz każdy z nich wystawia nam jedynie pozytywne referencję! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że kooperacja z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 06.04.2017 10:30:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz