Modelowanie bryłowe Megacad

Modelowanie bryłowe Megacad

Nasza firma proponuje aplikację do projektowania dla specjalistów z różnych branż.

Megacad jest programem istniejącym od 1989 roku. Dzięki niemu możemy ustawić oczekiwane parametry modelowania 3D. Na bazie pojedynczego projektu możemy tworzyć projekty alternatywne. Możemy dzięki niemu na podstawie dwuwymiarowej dokumentacji technicznej zaprojektować modele 3D i 2D. Program staje się coraz bardziej powszechny na naszym rynku. Jest odpowiedni dla projektantów, ale również dla mechaników i konstruktorów.

Dzięki zawartym w nim aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych i aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze bardziej wygodna i przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną i rzetelną firmą. Nasze usługi są dobrej jakości, wykonywane zawsze na czas. Jeżeli masz pytania czyli wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

Oferujemy 30-dniową testową wersję programu Mega Cad, abyście mogli Państwo zapoznać się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Program ma bardzo mnóstwo funkcji i jest bardzo uniwersalny, skutkiem tego ani chybi przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej ofercie znajduje się wersja CAD dla szkół-edukacyjna i komercyjna, ale nie różnią się one istotnie. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy program MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Namawiamy do zaznajomienia się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl i do kontaktu z nami.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 21.12.2016 17:16:18)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 21.12.2016 05:01:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz