Lucerna – agriland.pl

Lucerna - agriland.pl

Przedsiębiorstwo Agri Land jest firmą, która działa na rynku od 2000 roku. Od początku jej działania skupiała się na dystrybucji nasion lucerny, i również produkcji wyspecjalizowanych mieszanek trawy. Bezustannie firma oferuje klientom jeszcze lepsze odmiany lucerny, dopasowywane do warunków panujących w naszym kraju, za sprawą współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, w tym także z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od firmy Agri Land to trzy odmiany lucerny – legend, legendairy i również perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli a oprócz tego wyróżniają się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają wyłącznie 3. Wszystkie te odmiany osiągają bardzo wysokie plony, co jest bardzo korzystne dla hodowców.

Jedną z wielu ważnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do szkodliwych dla zwierząt. Lucerna od firmy Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, ale także na siano, kiszonkę albo sianokiszonkę.

Innym produktem, który oferuje Agri Land są trawy pastewne. W katalogu można odkryć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te bardziej skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, z koniczyną łąkową a także szwedzką. Do wyboru są wciąż mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne oraz jednoroczne. Wszystkie te mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne i również są przeznaczone pod różnorakie sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego albo też kośno-pastwiskowego.

Przedsiębiorstwo Agri Land to solidna firma, dbająca o swoich klientów i również o jakość proponowanych towarów, za sprawą czego jest na pewno godna polecenia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 02.05.2018 07:04:38)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 29.11.2017 15:52:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz