Łóżka ortopedyczne

Łóżka ortopedyczne

Sklep medyczny W Łapczycy. Oferujemy przedmioty medyczne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne dla osób leżących w zakładzie leczniczym. Łóżko to perfekcyjne dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta. Łóżko medyczne jest sterowane pilotem.

wynajem sprzętu medycznego. Realizujemy usługi wynajmu m.in. łóżek rehabilitacyjnych, dla osób starszych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno chorych jak i opiekunów. W razie potrzeby transport we wskazane miejsce plus złożenie. Ceny najlepsze w kraju. W naszej propozycji znajdą Państwo również schodołazy świetnie radzące sobie z barierami architektonicznymi. Również oferujemy podnośniki chorego. A także wózki dla osób po wypadkach, kule łokciowe, balkoniki ortopedyczne. Działamy na terenie całego kraju, woj. łódzkiego,. woj. zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś w potrzebie zadzwoń pod wskazany numer, a na pewno pomożemy Państwu dobrac najlepszy rodzaj sprzętu medycznego.

przedmioty medyczne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne dla osób leżących w zakładzie leczniczym. Łóżko to świetne dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta. Łóżko medyczne jest sterowane pilotem.

W mojej propozycji jest również schodołaz likwidacja barier dla osób chorych na wózku. Jest on przeznaczony do jazdy po schodach osób dorosłych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Również proponujemy wynajem windę dla osób leżących. Ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie niepełnosprawnych. Służy pomocą w łazience i odciąża kręgosłup i plecy. U nas dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Zakup sprzętu ortopedycznego – kluczowe informacje W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego winniśmy najpierw zrobić kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, jakie artykuły będziemy musieli kupić, a także, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Oczywiście nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, jakie mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Ogromnym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.03.2017 11:43:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz