Laser co2- www.lasertechnik.pl

Laser co2- www.lasertechnik.pl

Serdecznie zachęcamy do zdecydowania się na skorzystanie z naszych usług!

Nasza przedsiębiorstwo DK Lasertechnik profesjonalnie i pieczołowicie zajmuje się produkcją, sprzedażą i serwisem wysokiej jakości, jako że zbudowanych z najlepszych materiałów, szeroko pojętych urządzeń laserowych i ploterów termicznych.

Działamy na rynku już od jakiegoś czasu, za sprawą czego mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Nasi pracownicy to doświadczone osoby, które łączą w sobie polską pasję i inwencje z niemiecką dokładnością. Nasza oferta jest nadzwyczajnie bogata, za sprawą czego każdy znajdzie w niej to, czego szuka i to w atrakcyjnych cenach.

Gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany swoimi zakupami u nas. Nasza oferta obejmuje: Plotery laserowe – nasz LasertechnikPro CO2 zadowoli każdego – i Znakowarki, lub grawerki laserowe. Znajdziesz u nas takie modele jak: Galvo CO2 szereg FLMC, Galvo CO2 szereg FLMC XL, Galvo „Fiber Laser ” FL Series, Galvo „Fiber Laser” START Series i Galvo Nd:YAG. Oferujemy także dodatkowy osprzęt i części zamienne. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej: www.lasertechnik.pl znajdziesz szczegółową ofertę. Gdy na przykład zepsuje Ci się grawerka laserowa, będziemy idealnym rozwiązaniem Twoich problemów.

Interesują Cię podzespoły? Proponujemy tuby laserowe CO2: RF firmy Universal Laser System i szklane. Należałoby wspomnieć, że paramy się bezpośrednim importem podzespołów z Europy, Usa i Azji, za sprawą czego jesteśmy wszechstronną firmą. Proponujemy także usługi projektowe i serwisy urządzeń.

Nasza załoga składa się ze specjalistów różnych dziedzin, którzy z przyjemnością zaprojektują dla Ciebie nietuzinkowe ułatwienie. Sprawdź tenże sam na: lasertechnik.pl.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 26.05.2018 18:33:04)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz