Krzesła bankietowe

Krzesła bankietowe

Krzesła bankietowe to, ze względu na specyficzne warunki ich użytkowania, meble które mają być wygodne. Wiele osób uważa, że na komfort użytkowania wpływają jedynie takie elementy, jak wypełnienie siedziska czy oparcia. W rzeczywistości jednak na wygodę wpływa mnóstwo innych elementów. Rozumiejąc doskonale o jakich elementach mowa, wykonujemy krzesła, korzystanie z których to sama przyjemność.

Jednym z podstawowych parametrów, który decyduje o wygodzie używania jest szerokość siedziska. W takich miejscach, jak chociażby restauracja, rotacja osób jest naprawdę ogromna. Osoby się tu przewijające bywają jednak różne. Parametry siedziska muszą uwzględniać fakt, że na nim siadać będą zarówno osoby szczupłe, jak i tęższe. Jeśli siedzisko jest zbyt wąskie, niewątpliwie czują one ogromny dyskomfort. Źle czują się również, gdy siedzisko wyprodukowane jest ze bardzo cienkiej warstwy. Pod większym ciężarem może ona ulec wgięciu na tyle, że krzesło stanie się małym koszmarem.

Drugim istotnym elementem jest wysokość do siedziska. Wielu producentów ogranicza ten parametr niemal do minimum. Tymczasem, gdy na krześle zasiąść ma wysoka osoba, niskie krzesło z pewnością się nie sprawdzi. Kolana dotykające niemal zębów to kolejny powód dyskomfortu. Zwracając i na ten parametr uwagę, produkujemy krzesła, które sprawdzają się rewelacyjnie w trakcie używania przez osoby o różnym wzroście. Niezwykle istotnym elementem jest również zastosowanie optymalnych materiałów do wypełnienia oparcia. Kręgosłup po kilku godzinach siedzenia ma prawo zasygnalizować, że siedzimy zbyt długo. Jeżeli do tego dodamy niekomfortowe oparcie, wielogodzinne siedzenie może okazać się wręcz katorgą. Zastosowanie materiałów gąbczastych niewątpliwie pomoże nam bezboleśnie to przetrwać. Produkując krzesła bankietowe, które projektowane są z myślą o szerokiej gamie użytkowników, troszczymy się też o takie elementy, jak na przykład stopki. Stosując odpowiednio twarde tworzywo, unikamy takich problemów, jak rysowanie podłóg czy piszczenie podczas przesuwania. Powiedzenie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. My sądzimy, że bez troski o te szczegóły, nie może powstać produkt, z którego użytkownik będzie w stu procentach zadowolony.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 25.09.2018 22:43:46)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 11.06.2017 16:43:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz