Koparko ładowarka

Koparko ładowarka

Spółka Lukkop to spółka usługowa posiadająca swoją siedzibę w Warszawie. Przedsiębiorstwo świadczy profesjonalne usługi budowlane w zakresie realizacji robót ziemnych na terenie Warszawy i również okolic.

Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa przeprowadzają prace całoroczne – latem, wiosną, jak również zimą. W sezonie letnim dokonują wykopów i również niwelacji terenu. Zimą zaś odśnieżają teren przy użyciu koparki a oprócz tego wywożą nagromadzony w ten sposób śnieg.

Z wyjątkiem standardowej propozycji firmy, Lukkop umożliwia również najem koparki każdemu klientowi, nie związanemu z firmą. Wynajem odbywa się jednak na określonych zasadach związanych z użytkowaniem sprzętu. Koparka musi być obsługiwana tylko przez operatora będącego pracownikiem firmy. Wyłącznie taki sposób działania umożliwi sprawne wykonanie prac z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo w swej propozycji proponuje również obsługę placu budowy. Kompleksowe działania umożliwiają spełnienie prac ziemnych, przygotowania terenu pod wszelkie inwestycje a oprócz tego budowę parkingów i również placów. Prócz tego, przedsiębiorstwo para się również układaniem kostki brukowej. Prace dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak i również obsługi dużych inwestycji.

Każde zlecenie realizowane przez Lukkop wyceniane jest indywidualnie na podstawie zakresu prac i również czasu niezbędnego do ich realizacji. Wycena realizowana jest telefonicznie. Nie mniej jednak, w przypadku długiej współpracy z firmą, każdy kupujący posiada możliwość uzyskania rabatu.

O ile wskutek tego szukacie Państwo firmy, która dokonuje prac budowlanych przy użyciu koparki, skontaktujcie się z Lukkop. Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa dokonają fachowej obsługi inwestycji z zachowaniem wszelkich wymaganych bezpieczeństwa.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 16.09.2019 13:38:16)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz