Konwertery antenowe

Konwertery antenowe

Przedsiębiorstwo Goldex funkcjonuje od wielu lat na rynku. Posiada bogate doświadczenie w branży i proponuje w sprzedaży dobrej jakości sprzęt znanych i cenionych producentów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów i niezbędnych akcesoriów.

Jedną z ofercie są przystępne cenowo stojaki antenowe różnego typu, dobierane do klienta w stosunku do indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wytwarzany jest ze stali nierdzewnej i ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 4cm. Przeciwnie zaś oferowany stojak L-400 jest odrobinę dłuższy za to posiada takie same parametry co poprzednik. Trzecim jest proponowany w kolorze czarnym elegancki stojak przyścienny. Kolejnym i ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową gwarantującą stabilne mocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali i ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten towar jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje wytrzymałość i rzetelność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności i wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe oferowane przez firmę Goldex spełniają kluczowe normy i standardy. Wykonywane są z wysokiej klasy materiałów co zapewnia wytrzymałość produktu przez mnóstwo lat. Wdrożenie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny i zaproponować towar o dobrej jakości. Specjalna konstrukcja sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 09.08.2017 16:04:29)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 16.09.2016 11:19:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz