Klucz dynamometryczny

Klucz dynamometryczny

Firma King Tony jest wytwórcą narzędzi, który jest znany zarówno w naszym kraju, jak a także na całym świecie. Od ponad czterdziestu lat firma zaopatruje w swoje produkty klientów w różnych krajach, zaś na krajowym rynku działa od ponad dwudziestu lat.

Główna produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w ponad stu krajach na różnych kontynentach. Narzędzia wytwarzane przez King Tony są cenione w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej propozycji firma posiada zarówno przybory ręczne, jak a także pneumatyczne, takie jak w szczególności: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Dodatkowo proponujemy także narzędzia samochodowe, skrzynki oraz szafki narzędziowe, oraz urządzenia warsztatowe.

Pracownicy firmy posiadają niemałe doświadczenie a także z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, jeśli wyłącznie będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia wytwarzane przez firmę King Tony cieszą się niezwykle dobrą opinią, są szalenie wytrzymałe a także dobre jakościowo, dzięki czemu mamy bardzo wysokie zaufanie zadowolonych klientów. Oferowane przybory przewyższają gatunkowo multum innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, oraz wykorzystywanym materiałom wysokiego gatunku, wszystek negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie propozycji produktowej do potrzeb nabywców oraz zaopatrywanie narzędzi a także akcesoriów, które będą kontrastować jakością wykonania oraz wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach a także różnych miejscach branży przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 05.09.2018 03:14:18)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz