Kilka rad które pomogą Ci zorganizować imprezę urodzinową

Kilka rad które pomogą Ci zorganizować imprezę urodzinową

Impreza urodzinowa dla dzieci to problem przed którym staje każdy rodzic . Wielu z nich decyduje się na opcje imprezki organizowanej przez firmy zajmujące się taka działalnością . To fajne rozwiązanie ale też i kosztowe . Przygotowanie urodzin w mieszkaniu wcale nie musi być ciężkie a już na pewno będzie tańsze niż zatrudnienie firmy. Wystarczy szczypta kreatywnoś ci i odpowiedni impuls który postaram się wam pokazać . Do boju rodzice!

Organizacje przyjęcia urodzinowego należy zacząć od wyboru gości. Jeżeli dziecko chce zaprosić kolegów i koleżanki to postaraj się nie zapraszać dużej ilości rodziny. Dzieciaki czują się komfortowo w otoczeniu ludzi których znają. Wymieszanie imprezy dla dzieci ze spotkaniem rodzinnym nie będzie dobrą decyzją.

Po selekcji gości przyszedł czas na zaproszenia. Na zaproszeniu muszą znaleźć się takie punkty jak: adres, godzina rozpoczęcia imprez oraz jej zakończenia. Fajnym pomysłem jest wprowadzenie planu imprezy. Zaproszenia możesz kupić gotowe lub przygotować je własnoręcznie razem ze swoim maluchem.

Posiłek. Duży problem organizatora urodzin. Przed skompletowaniem menu zadzwoń do rodziców dzieci które potwierdziły swoje przybycie i dopytaj o problemy żywieniowe. Jeżeli takie nie występują to masz pełne pole do popisu. Tylko co przygotować dzieciakom? Fajnym pomysłem jest przygotowanie niedużych kolorowych kanapeczek które dziecko będzie stanie złapać w przerwie między zabawami. Jako danie główne możesz przygotować pizze. Każde dziecko chętnie zje pizze. Nie musisz jej robić sama. Ugnieć ciasto a resztę zostaw dzieciakom. Niech same zrobią sobie swoje dnie. Twoim obowiązkiem będzie tylko wstawienie małych pizz do piekarnika. W ten sposób połączysz dobrą zabawę z czymś bardzo pożytecznym. Dzieciaczki na bank będą zachwycone.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 06.01.2017 03:41:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz