Kierownik budowy Grodzisk Mazowiecki

Kierownik budowy Grodzisk Mazowiecki

Biuro usług projektowo-budowlanych M.A.D. od ponad 2 dekad kompleksowo wykonuje i również obsługuje wszelkie większe inwestycje oraz projekty budowlane.

Nasze biuro rozwijając się niezmiennie od założenia w 1990 roku dotarło do punktu, w którym pokaźne oraz rosnące z dnia na dzień portfolio stanowi argument nie do zbicia – skorzystanie z usług M.A.D. równa się gwarancji powodzenia danego projektu.

W ofercie usług biura znaleźć można w zasadzie prawie każdy element, wymagany do sprawnego przeprowadzenia inwestycji od jej początku do końca.

Analizy przedinwestycyjne, sprawny tok projektowania, pomoc w doborze wykonawcy, nadzór inwestycyjny bądź uzyskanie pozwolenia na eksploatacja – M.A.D. dysponuje szeroką gamą specjalistów w każdej z tych drobnych, lecz raczej istotnych w kontekście całości dziedzin. W gronie osób związanych z biurem niełatwo jest znaleźć fachowców, tj. wykwalifikowany kierownik projektu, zapewniający rzetelną obsługę każdego powstającego budynku niezależnie od jego rodzaju oraz przeznaczenia.

Biuro trudni się niemniej również tymi aktualnie zrealizowanymi projektami, w świetle obowiązujących przepisów wymagającymi prowadzenia KOB (Książki Obiektu Budowlanego), a także regularnego przeprowadzania kontroli stanu technicznego. Doświadczenie, jakim dysponuje biuro M.A.D., sprawia że różnicy nie stanowi żaden z czynników, które mogłyby wpłynąć na realizację zadania przez przedsiębiorstwa konkurencyjne.

Pożądane byłoby postawić na lata praktyki oraz szeroką gamę usług, obejmującą wszystkie najdrobniejsze czynności. W zakresie projektów budowlanych firma M.A.D. stanowi definicję kompleksowości.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 04.05.2018 07:00:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz