K50

K50

scharmueller-sp.pl to katalog produktów Scharmueller Spare Parts. Na stronie scharmueller-sp.pl znajdziesz każdy niezbędny Ci rodzaj zaczepu do ciągnika. Stroną administruje oficjalny polski reprezentant austriackiej firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG wytwarzającej doskonałej jakości zaczepy do wszystkich marek ciągników. Niezależnie czy potrzebny jest Ci zaczep transportowy, czy zaczep kulowy taki jak np K80, umożliwiające ciągnięcia przyczepy samochodowej, odnajdziesz go na naszej stronie.

Strona daje możliwość na zapoznanie się z pełnym katalogiem dostępnych towarów firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG a także zamówienie tych, których potrzebujesz. Znajdziesz tu też wskazówki, dzięki którym dobranie dobrych parametrów sprzętu, który chcesz zamówić będzie banalnie proste.

Strona nie jest jednak zwykłym katalogiem części. Odnajdziesz tu lecz również otwarty asortyment różnego rodzaju zaczepów ciągnikowych, kontakt ze sprzedawcą a także mapę dealerów (a warto dodać, że firma posiada przedstawicieli na terenie całej Polski). Dla osób interesujących się najnowszą mechanizacją rolnictwa nie lada gratką będzie zakładka „Aktualności” magazynu. Odnajdziesz tu harmonogramy odbywających się w różnych miejscach Polski wystaw sprzętu rolniczego z odpowiedniej półki, a także relacje z tych wystaw (wzbogacone o różnego rodzaju fotorelacje z tychże wystaw).

Strona daje możliwość też zapoznanie się z dokładnym opisem a także przystępnym opisem konkretnych towarów austriackiej firmy, dzięki czemu łatwiej ocenić ich wartość. O zaletach zaczepów Scharmüllera możesz się przekonać też oglądając znajdujące się na stronie video, gdzie wytwórca pokazuje, jak jego sprzęt spisuje się w praktyce.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 27.04.2018 11:00:30)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz