Hotel Włocławek – Uzdrowisko Wieniec-Zdrój

Hotel Włocławek - Uzdrowisko Wieniec-Zdrój

Masz zamiar w najbliższym czasie wybrać się gdzieś na odpoczynek? Chcesz w tym samym czasie poprawić swoją kondycję a oprócz tego stan zdrowia? Czy chciałbyś zabrać swoich rodziców lub dziadków na wakacje, lecz zależy Ci na tym, aby mieli zapewnioną opiekę a oprócz tego zabiegi lecznicze?

Jeżeli tak to bezbłędnie trafiłeś, bo Wieniec-Zdrój to miejsce z fachową i wykwalifikowaną opieką medyczną, doskonałej jakości hotelem z żywnością a oprócz tego zabiegami bardzo najlepszej jakości. Nasz ośrodek usytuowany jest w otoczeniu pięknych lasów sosnowych, i również wód z zawartością selenu a oprócz tego borowiny, których właściwości lecznicze potwierdziło Ministerstwo Zdrowia. Jest to miejsce pełniące funkcję również sanatorium, bo posiadamy w każdym roku bardzo wielu kuracjuszy z doskwierającymi problemami reumatologicznymi, kardiologicznymi, neurologicznymi a oprócz tego problemami kostnymi.

Personel wykonujący specjalistyczne zabiegi medyczne posiada wszystkie wymagane kwalifikacje z zakresu fizykoterapii czy kinezyterapii, i również posiadamy nowoczesne sprzęty umożliwiające wykonanie zabiegów tak, aby przyniosły jak najwięcej korzyści. Posiadamy także SPA, gdzie w sześciu gabinetach można skorzystać z usług tj hydromasaż, sauna, aromaterapia, masaż wibracyjny, i również masaż z nowoczesnym łóżkiem z koloterapią. Miejsce to pozwala zrelaksować a oprócz tego odprężyć się po aktywnym a oprócz tego intensywnym dniu. W naszym kompleksie posiadamy także miejsce takie jak sala weselna, gdzie organizowane są różne wydarzenia. Pracownia ta jest udekorowana z wyczuciem gustu a oprócz tego tak, aby zadowolić w największym stopniu wymagającym klientom. Istnieje możliwość wynajęcia jej na wesela, do czego gorąco namawiamy a oprócz tego polecamy.

Wieniec- Zdrój to magiczne miejsce na Kujawach, gdzie nie dość, że można wyraźnie poprawić kondycję swojego zdrowia, to nadto niesamowicie odpocząć przez otaczające okolice a oprócz tego krajobrazy. Serdecznie namawiamy do odwiedzenia tego miejsca, nie ulega wątpliwości pierwsza wizyta zachęci do następnych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 21.08.2016 00:25:53)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 31.07.2016 08:25:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz