Frezowanie gwintowanie -MIKROMAT

Frezowanie gwintowanie -MIKROMAT

Firma „MIKROMAT” to najlepszej jakości usługi świadczone w branży przemysłowej. Produkujemy wyroby oraz detale toczone, w czym specjalizujemy się od wielu lat. Naszym atutem jest spore doświadczenie na rynku, za sprawą czego każde zamówienie realizujemy w sposób dobry a także profesjonalny. Posiadamy najnowszej generacji maszyny, które umożliwiają nam fachowe realizowanie zleceń. Cechujemy się bogatąofertą, jako że produkujemy detale toczone w seriach, ale też w formie jednostkowej.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje także obróbką na rozległą skalę. Zaufała nam szeroka grupa osób, która jest bardzo ukontentowana z naszych usług. Dzieje się tak głównie z tego względu, iż zatrudniamy w swoich szeregach jedynie doświadczonych pracowników. Świadczymy również profesjonalne frezowanie gwintowanie na specjalne zamówienie klientów. Poza tym posiadamy bardzo przystępne ceny rynkowe, a ofertę dopasowujemy indywidualnie do danego klienta. Dzięki temu efekty końcowe naszych prac są zadowalające dla każdej ze stron.

Nasze maszyny gwarantują zainteresowanym osobom dużą precyzję wyrabianych detali. Produkujemy także specjalne osłony Bowden. Proponowana przez nas oferta znajduje swoich odbiorców lecz również na terenie Polski, ale także w wielu krajach w oddali granicami naszego państwa. Interesuje nas także szlifowanie bezkłowe, w czym posiadamy spore zdolności, toteż jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z tego zakresu tematycznego. Gwarantujemy fachowe podejście do sprawy oraz solidność wykonanych usług, za sprawą czego klient będzie chętnie wracał do nas w przyszłości.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 09.02.2018 20:19:00)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz