Frezowanie CNC

Frezowanie CNC

Przedsiębiorstwo Metalimpex od przeszło trzech dekad ciągle działa na polskim rynku, co dało jej możliwość stać się liderem w branży usług dotyczących ślusarstwa, obróbki metali oraz spawania. Flagowym punktem naszego przedsiębiorstwa jest przede wszystkim obróbka stali nierdzewnej, w której to przodujemy pośród polskich firm. Wieloletnie doświadczenie i ambitne podejście do pracy sprawia, że nasze usługi za każdym razem wykonywane są ściśle oraz w sumie profesjonalnie. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość i terminowość, tak aby w najwyższym stopniu wykonać wymagania naszych klientów.

Przez wiele lat naszej działalności zdołaliśmy stworzyć rozbudowane, wysokiej klasy baza sprzętowe umożliwiające podjęcie różnorakich, nawet bardzo trudnych zleceń. W naszej firmie posiadamy w szczególności centra obróbcze, szlifierki do wałów, otworów czy płaszczyzn, tokarki uniwersalne tudzież automaty tokarskie CNC. Na domiar tego, współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami na terenie całej Polski, tak aby zagwarantować naszym klientom możliwie najwyższą jakość świadczonych usług.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Sporą część bazy współpracujących z nami klientów stanowią przedstawiciele gospodarstw rolnych, dla których mamy przygotowany bardzo różny asortyment usług (zajmujemy się miedzy innymi produkcją pomp zasilających do ciągników). Prócz tego, specjalizujemy się również w produkcji części i układów hamulcowych do samochodów, złączy hydraulicznych, elementów i podzespołów do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, jak również komponentów i maszyn robionych na zamówienie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 06.01.2017 01:49:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz