Duch Święty

Duch Święty

Strona internetowa lovespeech.pl jest polemiką na temat tego, czym jest religia oraz kościół, czy wszyscy zostaniemy zbawieni i czego Pismo Święte uczy nas o życiu.

Odkryjecie tu niemało cytatów z Pisma Świętego, o których może nawet nie mieliście żadnego pojęcia. Dowiecie się czym jest grzech dla człowieka. Poznacie prawa cielesności oraz psychologii.

Opisane jest tu także, czym jest modlitwa oraz jak do niej podejść. Nakreślone są postaci Boga Ojca, Syna Bożego oraz Ducha Świętego. Wspomniana jest także ciemna strona wiary, czyli diabeł.

Znajdziecie tu również obszerne materiały w formie pdf na temat relacji z Bogiem oraz Duchem Świętym i o diable oraz nawiedzeniu przez niego. Poza tym dowiecie się więcej odnośnie modlitw.

Strona powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą poznawać chrześcijaństwo. Nie ma aczkolwiek na celu obrażać uniżać żadnego innego wyznania oraz nakłaniać do przejścia na drogę katolicyzmu lub też innego odłamu chrześcijaństwa.

Przejrzysty, napisany dużą czcionką tekst, ułatwi czytanie osobom starszym, którzy jak też zainteresowani są wiarą. Choć strona jest dla ludzi w każdym wieku oraz niezależnym wyznaniu. Przybliża ona Pismo Święte.

W czasach konsumpcjonizmu, kiedy duchowość schodzi na dalszy plan, nauczmy się odkrywać najróżniejsze prawdy na temat wiary, zdobywać choćby wiedzę, która być może później będzie procentować. Wiara oraz kościół to odrębne sfery. Bóg jest albowiem ponad kościołem, więcej jeszcze ponad tradycją.

Szukając swojej świadomości chrześcijańskiej wskazane jest poznać, o czym mówi Pismo Święte, do czego zachętę znajdziecie na lovespeech.pl.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz