Drukarki UV

Drukarki UV

Nasza firma para się kompleksową obsługą z zakresu maszyn DTG. W naszej ofercie można znaleźć jak też: drukarki flatbed, materiały eksploatacyjne, atramenty, tusze UV, oraz urządzenia pomocnicze. Na naszej stronie internetowej capricorn.biz.pl, odkrują Państwo mnóstwo informacji o działalności, którą prowadzimy. Towary, które proponujemy są wysokiej klasy. U nas będą Państwo mogli nabyć w najlepszej cenie nową serię podkładów i atramentów, które zagwarantuję najlepszą jakość a oprócz tego trwałość nadruków. Posiadamy także pełną gamę materiałów eksploatacyjnych marki DuPoint. U nas mogą Państwo nabyć najnowsze drukarki SmartJet.

To nadzwyczajnie profesjonalne drukarki, które służą do bezpośredniego druku cyfrowego na odzieży włoskiej. Nadruk na koszulkach białych oraz czarnych jest ekspresowy, gdyż trwa ledwie 35 sekund! W drukarce użyto ciśnieniowy system zarządzania atramentem. Możemy wydrukować ozdoby na dwóch koszulkach w czasie jednego przebiegu! Drukarka jest zarządzana przez profesjonalne oprogramowanie.

U nas zakupią Państwo także w bardzo dobrych cenach atramenty Image Armor. Posiadają one mnóstwo pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Charakteryzują się wysoką trwałością. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo jak też płyny czyszczące, atramenty, a także podkłady renomowanej firmy Armor E series. Są one kompatybilne z każdą głowicą EPSONA. Na zamówienie są dostępne produkty do zastosowań z innymi głowicami, na przykład: RICOH R-series. Oferujemy także drukarki UV, które oparte są na głowicy DX5. Jest tu doskonałe połączenie jakości wydruku z niskimi kosztami. Zaletą jest to, że za niewielką cenę można nabyć świetnej jakości urządzenia. Zachęcamy Państwa miło do wypróbowania naszych usług.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 15.11.2017 05:36:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz