Dobry fryzjer w Poznaniu

Dobry fryzjer w Poznaniu

Fryzjer Lolo Manolo jest z tych najbardziej znanych zakładów fryzjerskich w Poznaniu zatrudniającym starannie przeszkolony i wybrany personel. Fryzjerki Lola przeszły długie szkolenie u znanego Poznańskiego mistrza włosów, tym samym otrzymując znaczną dawkę zachowań przy wykonywaniu usługi związanej z włosami.Dobry fryzjer wie, że kluczem do sukcesu jest dobranie fryzury w taki sposób, aby po opuszczeniu salonu czuł się odmieniony. A co to znaczy sukces przy doborze fryzury? Jeśli klient wróci za jakiś czas uznając, że znalazł swoją fryzjerkę, to to właśnie jest sukces.Zakładając nasz salon postawiliśmy za punkt honoru oddanie do użytku firmy, która spełni oczekiwania każdego klienta, także najmłodszego. Dlatego przygotowaliśmy specjalny fotel fryzjerski dla dzieci, a także salę do zabawy, na której dzieci mogą spędzić efektywnie czas w oczekiwaniu na swojego tatę, który właśnie uzyskuje nową fryzurę dzięki naszej wykwalifikowanej fryzjerce.Pozyskaliśmy ostatnio sporo zadowolonych naszych klientów. Często wracają opinie, że w naszym salonie lolo manolo pracują bardzo dobre fryzjerki i jest nam super miło usłyszeć taką opinię. Mamy takie plany stać się zawodowym fryzjerem, specjalizującym się od aparycyjnych przemian.Odwiedzili także nas Panowie pracujący w CK Zamku poznańskim. W nagrodę za dobrze wykonaną fryzurę otrzymaliśmy od pana zatrudnionego w zamku super sprzęt do wyświetlania bajek dla dzieci na przeźroczach. Wyobrażacie sobie przyjęcie urodzinowe dla dzieci z tytułem bajki rodziców?.Fryzjer, jakim jest lolo manolo, to nie wszystko. Postanowiliśmy rozszerzyć nasze usługi o organizację urodzin dla dzieci. Przygotowaliśmy specjalne urodziny tematyczne. Niektóre z tematów związane są bezpośrednio z fryzjerem. Przykładowo zarówno dla chłopaków i dziewczyn przygotowaliśmy specjalne urodziny, podczas których dzieci korzystają swobodnie z naszego fryzjera, naszych kosmetyków, a w tym wszystkim uczestniczy nasz personel, który pełni rolę również animacyjną.Fryzjer Lolo w Poznaniu na Sielskiej to fryzjer dla Pań. Specjalizujemy się w wytrawnych fryzurach na przykład na ślub czy święto. Oferujemy strzyżenie, modelowanie, koloryzację i dekoloryzację, a także refleksy oraz headlines. Nasz salon jest świetnie wyposażony w ponad 100 kolorów farb, a więc klientka może u nas liczyć na farbowanie dokładnie w takim kolorze, jaki potrzebuje. Salon Lolo to także fryzjer męski. Chłopakom oferujemy strzyżenie, strzyżenie maszynką, modelowanie jak i również kuracje odżywcze. I oczywiście fryzjer Lolo to tażke salon dla dzieci, którym oferujemy strzyżenie, cięcie grzywki, końcówek, układanie włosów, upięcie okolicznościowe, również kłosy, koki i wiele innych ciekawych kreacji. Zapraszamy bardzo do naszego fryzjera. Nasz salon mieści się na ulicy Sielskiej 17 w Poznaniu. Zapraszamy także na naszą stronę na facebook.com/lolomanolopl i do galerii zdjęć, na której zamieszczamy to, co dzieje się w życiu lolo.


Ocena: 4,14/5 (7 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 49 (ostatnio: 24.07.2018 21:02:18)
  • yahoo: 14 (ostatnio: 23.12.2017 09:38:38)

Podlinkuj wpis:

comment

  1. Miała problem w włosami, gdyż od trzech lat nie byłam u fryzjera. Trafiłam do lola z facebooka. Pani Malwina fryzjerka doradziła i poprzycinęła. Pani w recepcji przyniosła kawę. To dobry fryzjer, na mój najlepszy w Poznaniu. Nie pójdę do żadnego innego na pewno. Powodzenia Lolasy.

  2. Jak co roku, gdy zbliżał się dzień urodzin mojego dziecka, nerwowo zaczęłam szukać fajnych pomysłów na zorganizowanie imprezy. I znowu te same pytania, jak to sprawnie zorganizować, jakie zabawy wymyślić, żeby dzieci bawiły się dobrze. Zaczęłam więc szperać w Internecie, w nadziei, że natknę się na jakąś ciekawą inspirację. A natknęłam się na coś więcej. Znalazłam miejsce, gdzie organizowane są urodziny dla dzieci w Poznaniu. W pierwszej chwili myślałam, że to pomyłka. W rzeczywistości weszłam na stronę, gdzie swoje usługi oferuje fryzjer dla dzieci w Poznaniu. Ale chwilę później natknęła się na opinie na temat urządzanych tam urodzin. Jedna opinia, potem druga i następna. Okazało się, że ich oferta jest świetna a dzieci bawią się fantastycznie. Zaskoczeniem była dla mnie ich oferta tematyczna. Dziś sama ich polecam, bo wszystkim sami zajęli się profesjonalnie a moje małe szczęście było zachwycone.

  3. Moje dziecko nie cierpi fryzjera. Kiedy mieliśmy pójść ściąć włoski, trudno powiedzieć, kto bardziej się stresował. Aż w końcu odkryłam miejsce, gdzie ani ja, ani moje dziecko się nie stresujemy. I dziś polecam go całym sercem, bo ten fryzjer dla dzieci (…) Poznań ma doskonałe podejście do maluchów. Poza tym mogę powiedzieć, że nie wcześniej nie miałam do czynienia z tak super przygotowanymi stanowiskami dla najmłodszych. Jest kolorowo i sympatycznie. Nie dziwię się już, że opinie o tym salonie są tak dobre. I moja opinia też to potwierdza. Moje dziecko uwielbia tu przychodzić. I dlatego też zdecydowałam, że tu odbędą się jego urodziny. Ulubieni bohaterowie bajek, bajeczne dekoracje i zabawa z animatorem. Po prostu rewelacja. Jeśli ktoś szuka miejsca, w którym można zorganizować urodziny dla dzieci w Poznaniu to ja polecam właśnie to miejsce. Sama wypróbowałam i wiem, że tu jest fantastycznie.

Dodaj komentarz