Brykiet ruf

Brykiet ruf

NOVA TRADE ma do zaoferowania Państwu najlepszej jakości brykiet kominkowy, który bez zarzutu nadaje się zarówno do używania w kominkach, jak a oprócz tego w piecach. Najpierw polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który wykonany jest z czystej trociny brzozowej (70%) a także z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży posiadamy również brykiet kominkowy Pini Kay, który za to zrobiony jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.

Najważniejszą wartością w naszej firmie jest zwykle zadowolenie klientów, z tej racji staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Współpracujemy między innymi z klientami hurtowymi, jak a oprócz tego także klientami detalicznymi. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje lecz i z krajowymi odbiorcami, ale także z wieloma klientami z zagranicy. Sprzedawaną przez nas biomasę dostarczamy także do sporej ilości elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem najlepszej jakości oferowanych przez nas towarów.

Na naszej stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo zostać poinformowanym nieco więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną propozycję a oprócz tego taryfa a także w specjalnej galerii przyjrzeć się niektóre z naszych towarów. Nasz brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo mocne worki 10 kg. Każdemu klientowi zapewniamy transport biomasy. O ile nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej szerokiej oferty sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z oferty NOVA TRADE do tej pory obecnie a oprócz tego przekonaj się tenże sam, że to owszem nasza firma oferuje najtańszy a oprócz tego w największym stopniu oszczędnościowy brykiet na rynku.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 23.01.2017 06:38:19)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 03.11.2016 10:20:03)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz