Bryczki Śląsk

Bryczki Śląsk

Wkrótce uroczystość ślubna lub wieczór panieński lub kawalerski? Wiemy, że to niezapomniany dzień dla dla Was. Polecamy Państwu możliwość przejazdu elegancką bryczką którą poprowadzi para koni. Proponowane powozy, w sposób niecodzienny wzbogacą ten niepowtarzalny dla Państwa dzień i stanowią istotną opcję dla jazdy autem. Możemy się poszczycić prawdziwą bryczką która zabierze Was w wyprawę do historii…

Serdeczny furman dowiezie Was tam, gdzie sobie życzycie. Kareta do ślubu towarzyszy Państwu cały dzień. Rozpoczynamy od zabrania Pana Młodego oraz Panny Młodej. Kolejnym etapem będzie sesja w bryczce ślubnej w znanym miejscu. Jest to wyjątkowa okazja użycia wyjątkowo okazałej karety w celu utrwalenia tych ważnych momentów. Po sesji fotograficznej rozpoczyna się przejażdżka karetą do ślubu. Po zakończeniu uroczystości zaślubin furman odwiezie Państwa Młodych do domu weselnego. Bryczka do ślubu jest dostępny odpowiednio wcześniej w celu przystrojenia. Bryczki mają zadaszenie uniezależniające przejażdżkę od warunków pogodowych.

Uroczystość możemy uatrakcyjnić białymi gołębiamiprzynoszącymi szczęście

Ośrodek jeździecki GONITWA, który znajduje się w województwie śląskim zapraszamy na stronę www.ojgonitwa.pl, gdzie zamieszczone zostały zdjęcia dostępnych karet oraz dane kontaktowe zamieszczone dokonania rezerwacji karety. Koszt wynajmu zależy od typu bryczki, odległości od siedziby ośrodka jeździeckiego, czasu wypożyczenia oraz odległości pokonanej na miejscu i jest podobna do ceny wypożyczenia ślubnego auta.

Możemy sprawić by te chwile były niezapomniane dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Niskim kosztem poczujecie jak księżniczka i książe.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 09.04.2019 22:36:12)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 02.07.2016 16:16:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz